Doprava zdarma
Úvod| e-liquidy| spínač vozol| spínač 700| VOZOL SWITCH pro liči mučenka pomeranč DNJ2200 VOZOL Vape Store

VOZOL SWITCH pro liči mučenka pomeranč DNJ2200 VOZOL Vape Store

Kód: : DNJ2200

Běžná cena Cena není dostupná
powerby cards

název: switch pro

kapacita e-liquidu: 2 ml

kapacita baterie: 400 mAh

nikotin: 20 mg/ml

potáhnutí: až 700

vlastnost:

 • viditelná nádrž na kapalinu
 • síťovaná cívka vamt
 • bezpečnost dětí zámek
 • svatozář
 • Oznámení o novém procesu odeslání a sledování

   

  Jsme hrdí na to, že vaši objednávku vyřizujeme rychle, přičemž většina objednávek opouští naše zařízení za méně než 24 hodin. Během období vysoké poptávky může zpracování trvat až 72 hodin. Používáme spolehlivou přepravní síť pro vape maily, abychom zajistili rychlé doručení vašich balíků.

   

  Při pokladně vám bude poskytnut způsob dopravy a předpokládané dodací lhůty, které se mohou lišit v závislosti na vaší poloze a místním poskytovateli služeb. Po dokončení zpracování objednávky v našem zařízení vám bude automaticky zaslán sledovací e-mail.

   

  *Upozorňujeme, že všechny časy přepravy jsou odhadované a nezahrnují víkendy nebo svátky.

   

  Pokud se nacházíte na středozápadě nebo ve východní polovině USA, vaše objednávka může projít procesem odeslání ve dvou krocích.

   

  Chcete-li optimalizovat úspory a ušetřit náklady na dopravu, zvažte nákup objednávky ve velkém.

   

  PUDOpoint - možnost vyzvednutí u místní firmy

   

  Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat se společností PUDOpoint a nabídnout pohodlnou a bezpečnou přepážku vyzvednutí v místním podniku ve vašem okolí!

   

  Náš tým odešle váš balíček na místo PUDO, které jste vybrali při pokladně na základě vyhledávání PSČ. Jakmile bude objednávka doručena na adresu firmy, obdržíte e-mailové oznámení, že je připravena k vyzvednutí, s adresou, číslem objednávky a provozní dobou.

   

  Balíčky si můžete vyzvednout v čase a na místě, které vám vyhovuje, aniž byste se museli starat o balíčky, které zůstanou u vašich dveří, když jste venku!

   

  Nové pokrytí služeb

   

  Můžete si všimnout, že některým našim zákazníkům nejsme schopni doručit zásilky, zejména kvůli logistickým omezením nebo nedostatku regionálních přepravních služeb v určitých oblastech kontinentu USA. Naše přepravní síť čítající více než 20 místních regionálních dopravců se však každý týden rozšiřuje, takže se přihlaste, abyste byli informováni, až vám budeme moci znovu odeslat!

   

  Pokud nebudeme moci doručit do vašeho cíle, zobrazí se upozornění na pokladně. Nezapomeňte zkontrolovat naši kontrolu PSČ a přihlaste se k odběru oznámení. Kromě toho se k nám přihlaste později, protože každý týden přidáváme pokrytí služeb.

   

  Povinná služba podpisu dospělé osoby

   

  V souladu s federální jurisdikcí a zákony budou všechny zásilky vape vyžadovat použití potvrzení podpisu dospělé osoby (21+) při doručení pro balíčky obsahující produkty související s e-cigaretami. K obdržení tohoto balíčku je příjemce povinen předložit doručujícímu zaměstnanci řádnou formu vládního průkazu totožnosti s fotografií pro potvrzení věku.

   

  Služba Podpis pro dospělé vyžaduje dodatečný poplatek ve výši 7 USD a sazby budou zohledněny během procesu placení. Pokud je to pro vás pohodlnější, jsme schopni zaslat vaše vape zařízení na firemní adresu. Nejsme schopni zasílat do poštovních schránek.

   

  Termíny odeslání a vyřízení

   

  Zpracování může trvat 24 až 72 pracovních hodin, než bude odesláno pro všechny objednávky. Po uplynutí doby zpracování bude zákazníkovi automaticky zaslán sledovací e-mail, který potvrdí, že balík je v závěrečné fázi plnění. Způsob dopravy a předpokládané dodací lhůty budou uvedeny u pokladny v závislosti na vaší lokalitě.

   

  Mezinárodní balíčky - Není k dispozici žádný odhad, sledování ukáže pohyb z našeho zařízení a poté, co dorazí do vaší země (Pokud jste neobdrželi žádné aktualizace, kontaktujte prosím místní celní úřad).

   

  Poznámka: Během rušné sezóny svátků nebo nárůstu prodeje může zpracování trvat až 5 pracovních dnů. Náš tým každý den tvrdě pracuje na tom, aby zákazníci obdrželi balíčky co nejdříve, takže si velmi vážíme vaší trpělivosti.

   

  Objednávky zpracováváme od pondělí do pátku od 8:00 PST do 16:00 PST. Přepravci nevyřizují objednávky o víkendech a Dovolená.

   

  Vrátit odesílateli

   

  Jakékoli služby opětovného odeslání jsou na výhradním uvážení společnosti vozolcz.

   

  Pokud se nám balíček vrátí z důvodu nedoručitelné adresy, jako je nesprávná nebo neúplná adresa, nejsme povinni vrátit peníze nebo zaslat náhradní zboží na naše náklady. Pokud nám bude zboží vráceno zpět do našeho zařízení, bude nabídnuta náhrada snížená o poštovné.

   

  Pokud je balík vrácen odesílateli, protože dopravce nemohl vyzvednout podpis dospělé osoby a doklad totožnosti, vozolcz si vyhrazuje právo odečíst poplatek za opětovné naskladnění ve výši 15 USD z vrácení objednávky. Kromě toho si vozolcz vyhrazuje právo znovu odeslat náhradní objednávku pouze poté, co nám byl původní balíček vrácen a zpracován a nejsme povinni je znovu zasílat na naše náklady.

   

  Státní předpisy

   

  Objednávky se zakázanými položkami budou z objednávky odstraněny a zrušeny s výhradou zrušení celé objednávky a vrácení peněz, zatímco zbytek balíčku bude zpracován běžným způsobem.

   

  Veškerý prodej Vape byl omezen na následující místa a může se rozšířit i do dalších oblastí, které zde nejsou uvedeny:

   

  • Státy - Arkansas, Maine, Oregon, Utah a Vermont
  • Města - San Francisco, Anchorage

   

  Prodej ochucených e-liquidů je omezen na následující místa a může se rozšířit i do dalších oblastí, které zde nejsou uvedeny:

   

  • Státy - New York, New Jersey, Massachusetts, Rhode Island
  • Města - Chicago, Washington DC

   

  Upozorňujeme, že uvedený seznam omezení není vyčerpávající. Omezení se mohou lišit podle státu a mohou se rozšířit na různé kategorie produktů v rámci každé jurisdikce v celé zemi. Kromě toho může být použití kupónů omezeno kvůli omezením specifickým pro jurisdikci.

   

  Mezinárodní objednávky

   

  Pokud vaše země/stát není uveden během procesu placení, nemůžeme v tuto chvíli přijímat platby z vaší země ani do ní odesílat.

   

  1. Všechny prodávané produkty jsou uvedeny nebudou automaticky převedeny na vaši místní měnu. vozolcz nenese odpovědnost za žádné poplatky za převod související s mezinárodními objednávkami.
  2. Všechna cla, daně, DPH a jakékoli poplatky související s přepravní službou nejsou pokryty a za tyto platby jsou odpovědní zákazníci. Společnost vozolcz navíc nenese odpovědnost za žádné balíčky, které jsou zabaveny nebo zastaveny úřady, ani za žádné poplatky, které jsou vyžadovány pro mezinárodní cla.

   

  Z jakýchkoli důvodů, že balík vznikly dodatečné náklady na dopravu, jako je odmítnutí celním úřadem, doručení na špatnou adresu nebo odeslání zpět odesílateli od zákazníka, budou dodatečné náklady odečteny z původní platby.

   

  Důrazně doporučujeme, abyste se obrátili na místní úřady pro další pravidla a předpisy týkající se elektronických cigaret a vapingových produktů.

   

  Ztracené a nedoručené balíčky

   

  vozolcz odpovědnost a jakékoli problémy vyplývající z neobdržení balíků musí vyřešit zákazník s přepravcem třetí strany, který se používá. vozolcz usiluje o údržbu a řešení takových záležitostí, a jakékoli chybné problémy s dopravou musí být nahlášeny do 48 hodin od poslední aktualizace sledování.

   

  Společnost vozolcz nenese odpovědnost za balíčky zobrazené jako Doručené, když jsou odeslány přepravcům třetích stran. Jakékoli problémy, které vzniknou u takových zásilek, které jsou označeny jako doručené, musí zákazník vyřešit s přepravní společností třetí strany.

   

  Vezměte prosím na vědomí, že chybné a neúplné adresy zadané uživatelem způsobí zpoždění, vrácení a další problémy, které ovlivní úspěšné odeslání vaší objednávky. vozolcz nenese odpovědnost za žádné a všechny náklady spojené s chybným a nesprávným zadáním adresy. uživatelem.

   

  Jak se dodávají náhradní díly?

   

  Všechny náhradní zásilky a záruční zásilky jsou zasílány pomocí standardní zásilky.

  VOZOL SWITCH pro liči led DNJ2199 VOZOL Vape Puffs 180.25Kč VOZOL SWITCH pro liči led DNJ2199 VOZOL Vape Puffs VOZOL SWITCH pro mangový led DNJ2201 VOZOL Czech Republic VOZOL SWITCH pro mangový led DNJ2201 VOZOL Czech Republic 180.25Kč
  Paypal Visa Payments
  Copyright © 2024 Vozolcz.
  UPOZORNĚNÍ: Produkty prodávané dáleCopyright © 2024 Vozolcz.může obsahovat nikotin, vysoce návykovou chemickou látku. Produkty nabízené na webových stránkách nejsou určeny pro mladistvé do 18 let, těhotné nebo kojící ženy, osoby s kardiovaskulárními problémy, osoby se záchvatovými onemocněními nebo pro kohokoli, kdo by se měl ze zdravotních důvodů vyhýbat užívání tabákových nebo nikotinových výrobků. Elektronické cigarety vždy uchovávejte mimo dosah dětí.

  Oznámení o novém procesu odeslání a sledování

   

  Jsme hrdí na to, že vaši objednávku vyřizujeme rychle, přičemž většina objednávek opouští naše zařízení za méně než 24 hodin. Během období vysoké poptávky může zpracování trvat až 72 hodin. Používáme spolehlivou přepravní síť pro vape maily, abychom zajistili rychlé doručení vašich balíků.

   

  Při pokladně vám bude poskytnut způsob dopravy a předpokládané dodací lhůty, které se mohou lišit v závislosti na vaší poloze a místním poskytovateli služeb. Po dokončení zpracování objednávky v našem zařízení vám bude automaticky zaslán sledovací e-mail.

   

  *Upozorňujeme, že všechny časy přepravy jsou odhadované a nezahrnují víkendy nebo svátky.

   

  Pokud se nacházíte na středozápadě nebo ve východní polovině USA, vaše objednávka může projít procesem odeslání ve dvou krocích.

   

  Chcete-li optimalizovat úspory a ušetřit náklady na dopravu, zvažte nákup objednávky ve velkém.

   

  PUDOpoint - možnost vyzvednutí u místní firmy

   

  Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat se společností PUDOpoint a nabídnout pohodlnou a bezpečnou přepážku vyzvednutí v místním podniku ve vašem okolí!

   

  Náš tým odešle váš balíček na místo PUDO, které jste vybrali při pokladně na základě vyhledávání PSČ. Jakmile bude objednávka doručena na adresu firmy, obdržíte e-mailové oznámení, že je připravena k vyzvednutí, s adresou, číslem objednávky a provozní dobou.

   

  Balíčky si můžete vyzvednout v čase a na místě, které vám vyhovuje, aniž byste se museli starat o balíčky, které zůstanou u vašich dveří, když jste venku!

   

  Nové pokrytí služeb

   

  Můžete si všimnout, že některým našim zákazníkům nejsme schopni doručit zásilky, zejména kvůli logistickým omezením nebo nedostatku regionálních přepravních služeb v určitých oblastech kontinentu USA. Naše přepravní síť čítající více než 20 místních regionálních dopravců se však každý týden rozšiřuje, takže se přihlaste, abyste byli informováni, až vám budeme moci znovu odeslat!

   

  Pokud nebudeme moci doručit do vašeho cíle, zobrazí se upozornění na pokladně. Nezapomeňte zkontrolovat naši kontrolu PSČ a přihlaste se k odběru oznámení. Kromě toho se k nám přihlaste později, protože každý týden přidáváme pokrytí služeb.

   

  Povinná služba podpisu dospělé osoby

   

  V souladu s federální jurisdikcí a zákony budou všechny zásilky vape vyžadovat použití potvrzení podpisu dospělé osoby (21+) při doručení pro balíčky obsahující produkty související s e-cigaretami. K obdržení tohoto balíčku je příjemce povinen předložit doručujícímu zaměstnanci řádnou formu vládního průkazu totožnosti s fotografií pro potvrzení věku.

   

  Služba Podpis pro dospělé vyžaduje dodatečný poplatek ve výši 7 USD a sazby budou zohledněny během procesu placení. Pokud je to pro vás pohodlnější, jsme schopni zaslat vaše vape zařízení na firemní adresu. Nejsme schopni zasílat do poštovních schránek.

   

  Termíny odeslání a vyřízení

   

  Zpracování může trvat 24 až 72 pracovních hodin, než bude odesláno pro všechny objednávky. Po uplynutí doby zpracování bude zákazníkovi automaticky zaslán sledovací e-mail, který potvrdí, že balík je v závěrečné fázi plnění. Způsob dopravy a předpokládané dodací lhůty budou uvedeny u pokladny v závislosti na vaší lokalitě.

   

  Mezinárodní balíčky - Není k dispozici žádný odhad, sledování ukáže pohyb z našeho zařízení a poté, co dorazí do vaší země (Pokud jste neobdrželi žádné aktualizace, kontaktujte prosím místní celní úřad).

   

  Poznámka: Během rušné sezóny svátků nebo nárůstu prodeje může zpracování trvat až 5 pracovních dnů. Náš tým každý den tvrdě pracuje na tom, aby zákazníci obdrželi balíčky co nejdříve, takže si velmi vážíme vaší trpělivosti.

   

  Objednávky zpracováváme od pondělí do pátku od 8:00 PST do 16:00 PST. Přepravci nevyřizují objednávky o víkendech a Dovolená.

   

  Vrátit odesílateli

   

  Jakékoli služby opětovného odeslání jsou na výhradním uvážení společnosti vozolcz.

   

  Pokud se nám balíček vrátí z důvodu nedoručitelné adresy, jako je nesprávná nebo neúplná adresa, nejsme povinni vrátit peníze nebo zaslat náhradní zboží na naše náklady. Pokud nám bude zboží vráceno zpět do našeho zařízení, bude nabídnuta náhrada snížená o poštovné.

   

  Pokud je balík vrácen odesílateli, protože dopravce nemohl vyzvednout podpis dospělé osoby a doklad totožnosti, vozolcz si vyhrazuje právo odečíst poplatek za opětovné naskladnění ve výši 15 USD z vrácení objednávky. Kromě toho si vozolcz vyhrazuje právo znovu odeslat náhradní objednávku pouze poté, co nám byl původní balíček vrácen a zpracován a nejsme povinni je znovu zasílat na naše náklady.

   

  Státní předpisy

   

  Objednávky se zakázanými položkami budou z objednávky odstraněny a zrušeny s výhradou zrušení celé objednávky a vrácení peněz, zatímco zbytek balíčku bude zpracován běžným způsobem.

   

  Veškerý prodej Vape byl omezen na následující místa a může se rozšířit i do dalších oblastí, které zde nejsou uvedeny:

   

  • Státy - Arkansas, Maine, Oregon, Utah a Vermont
  • Města - San Francisco, Anchorage

   

  Prodej ochucených e-liquidů je omezen na následující místa a může se rozšířit i do dalších oblastí, které zde nejsou uvedeny:

   

  • Státy - New York, New Jersey, Massachusetts, Rhode Island
  • Města - Chicago, Washington DC

   

  Upozorňujeme, že uvedený seznam omezení není vyčerpávající. Omezení se mohou lišit podle státu a mohou se rozšířit na různé kategorie produktů v rámci každé jurisdikce v celé zemi. Kromě toho může být použití kupónů omezeno kvůli omezením specifickým pro jurisdikci.

   

  Mezinárodní objednávky

   

  Pokud vaše země/stát není uveden během procesu placení, nemůžeme v tuto chvíli přijímat platby z vaší země ani do ní odesílat.

   

  1. Všechny prodávané produkty jsou uvedeny nebudou automaticky převedeny na vaši místní měnu. vozolcz nenese odpovědnost za žádné poplatky za převod související s mezinárodními objednávkami.
  2. Všechna cla, daně, DPH a jakékoli poplatky související s přepravní službou nejsou pokryty a za tyto platby jsou odpovědní zákazníci. Společnost vozolcz navíc nenese odpovědnost za žádné balíčky, které jsou zabaveny nebo zastaveny úřady, ani za žádné poplatky, které jsou vyžadovány pro mezinárodní cla.

   

  Z jakýchkoli důvodů, že balík vznikly dodatečné náklady na dopravu, jako je odmítnutí celním úřadem, doručení na špatnou adresu nebo odeslání zpět odesílateli od zákazníka, budou dodatečné náklady odečteny z původní platby.

   

  Důrazně doporučujeme, abyste se obrátili na místní úřady pro další pravidla a předpisy týkající se elektronických cigaret a vapingových produktů.

   

  Ztracené a nedoručené balíčky

   

  vozolcz odpovědnost a jakékoli problémy vyplývající z neobdržení balíků musí vyřešit zákazník s přepravcem třetí strany, který se používá. vozolcz usiluje o údržbu a řešení takových záležitostí, a jakékoli chybné problémy s dopravou musí být nahlášeny do 48 hodin od poslední aktualizace sledování.

   

  Společnost vozolcz nenese odpovědnost za balíčky zobrazené jako Doručené, když jsou odeslány přepravcům třetích stran. Jakékoli problémy, které vzniknou u takových zásilek, které jsou označeny jako doručené, musí zákazník vyřešit s přepravní společností třetí strany.

   

  Vezměte prosím na vědomí, že chybné a neúplné adresy zadané uživatelem způsobí zpoždění, vrácení a další problémy, které ovlivní úspěšné odeslání vaší objednávky. vozolcz nenese odpovědnost za žádné a všechny náklady spojené s chybným a nesprávným zadáním adresy. uživatelem.

   

  Jak se dodávají náhradní díly?

   

  Všechny náhradní zásilky a záruční zásilky jsou zasílány pomocí standardní zásilky.

  Product Inquiry Popup